Sociedad Cultural Deportiva de Durango

Oinarrizko futbola

GAZTEAK OHOREZKO MAILA NAZIONALA GAZTEAK OHOREZKO MAILA NAZIONALA


1ª Fila: Aritz Alberdi, Asier Díaz, Asier Arana, Aitor Uriarte, Asier Basabe (Masajista), Oier González (Entrenador) Iñigo Pérez (2º Entrenador), Ander Bejarano, Mikel Carrascal, Asier Agirre y Aitor Arkotxa

2ª Fila (sentados): Juan Gogeaskoetxea, Alain Barañano, Ander Egileor, Fernando Sánchez, Ander Hermoso, Unai Arizmediarrieta, Eneko Loizate, Markel Granados, Ander Zuazo, Jon Morcillo y Aitor Alonso

GAZTEAK OHOREZKO MAILA GAZTEAK OHOREZKO MAILA


1ª Fila: Ibai Alonso, Xabier Gorosabel, Inazio Zugaza-Artaza, Julen Bengoa, Andoni Alejos, Julen Urain, Ibai Iglesias, Iker Bernaola, Sabin Zenarruzabeitia, Ander Urquidi, Imanol Jareño y Jon Lejardi

2ª Fila (sentados): Carlos Feijoo, Julen Apella, Gotzon Pujana, Ander Trantxo, Txarli Barrutia (Entrenador), Alex Atutxa (2º Entrenador), Felix Agorria, Iñaki Balier, Eneko Jainaga y Matias Senghor.


KADETE OHOREZKO MAILA KADETE OHOREZKO MAILA


1ª Fila:
Ander Sanabria (Entrenador), Bernard Sarky, Unai Iruarrizaga, Julen Barrueta, Aritz Fernández, Paul Bengoetxea, Julen Ochoa, Xabier Astondoa, Unai Campo y Ander Sanabria Jr (2º entrenador)

2ª Fila (sentados): Asier Irazabal, Xabier Diaz, Ibon Barturen, Iñaki Urizarbarrena, Evan Truesdale, Carlos Villaescusa, Gorka Pérez, Eneko Aretxaga, Ander Sánchez, Imanol De La Torre y Xabier Pérez

KADETE LEHENTASUNEZKO MAILA KADETE LEHENTASUNEZKO MAILA


1ª Fila: Juan Basabe, Illan Setien, Jon Rol, Jon Arkarazo, Jon Koka y Asier Astorkia

2ª Fila: Iván Urnieta, Ibai Intxaurraga, Xabier Cuesta, Ekain Sarriugarte, Manex Asategi, Unai Arkarazo, Aitor Morán

3ª Fila (sentados): Jeyson Rueda, Markel Dueñas, Josu Gallastegi, Eduardo Arriola, Unax Gil y Jokin Borrachero

INFANTIL A INFANTIL A


1ª Fila: Peio Martin, Ekain Barredo, Kimetz Kortazar, Oier Peralta, Adrián Cilleros, Beñat Igarza y Markel Goikoetxea.

2ª Fila: Jonathan González, Jon Ugalde, Ander Albisuri, Oier Bengoa, Diego Gómez-Coronado y Adrián Garate

3ª Fila (sentados): Unai Egiluz, Alvaro Oñate, Imanol Costana, Luka Lohse, Urko Sarriugarte, Ander Boto, Julen Garratxon.

INFANTIL B INFANTIL B


1ª Fila: Julen Ugarte, Lander Arrillaga, Ibai Bikandi, Iker Fernández, Josu Ayarzaguena y Jon Balier

2ª Fila: Kenan Carballo, Ander Lizarralde (2º entrenador), Lukas Aldazabal, Ander Odriozola (entrenador), Xabier Sánchez

3ª Fila (sentados): Xabier Arredondo, Iñigo Benito, Asier Urien, Unai Jauregizar, alvaro Rojo y Xabier Gómez.